Bendri nuostatai

 1. Prieš užsakant  internetiniame puslapyje prekes, Klientas privalo susipažinti su bendrais kompanijos nuostatais, bei informacija. Jei sutinkate, prašome patvirtinti sutikimą.
 2. Internetinė parduotuvė priklauso, UAB Fabra Ars, įmonės kodas: 121990147 , registracijos adresas: Mickevičiaus g. 26-21, LT-08117 Vilnius, Lietuva.
 3. Bendri Nuostatai ir Taisyklės taikomos Klientui užsakant juvelyrikos gaminius internetinėje parduotuvėjė www.fabraars.com.
 4. Internetinėje parduotuvėje publikuojamų nuotraukų, tekstų, vizualizacijų autorinės teisės priklauso UAB Fabra Ars. Autorių teisės yra ginamos LR įstatymo.
 5. Internetinės parduotuvės Klientas yra Veiksnus fizinis asmuo, sulaukęs pilnametystės, kurio veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka.
 6. UAB Fabra Ars atsako už parduodamų gaminių kokybę.
 7. Klientas supranta, kad dirbinių nuotraukos gali nežymiai skirtis nuo realaus vaizdo.
 8. UAB Fabra Ars turi teisę keisti, koreguoti taisykles, bei internetinio puslapio informaciją apie gaminius.
 9. UAB Fabra Ars neatsako už patirtus nuostolius (materialinius ar moralinius) tais atvejais, jei problemos buvo sukeltos Klientui neatsižvelgus į Bendrų Nuostatų ir Taisyklių informaciją.

Pristatymas

 1. Klientas įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą, gavėjo vardą, pavardę bei teisingą gavėjo telefono numerį.
 2. Lietuvoje prekės pristatomos per 5-14 darbo dienas, jei Jūsų užsakyto papuošalo užsakyme nebuvo nurodyta kitaip. Paslauga yra Nemokama.
 3. Į užsienį prekės pristatomos DHL express registruota siunta atskiru susitarimu. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu: info@fabraars.com arba telefonu: +37065281558.
 4. Atsiimant prekes Fabra Ars parduotuvėje, Klientas turi pateikti asmens dokumentą.

Grąžinimas

 1. Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai yra negrąžinamos prekės, išskyrus tuos atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes.
 2. Norint pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus natitinkančią prekę, reikia per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos ją pristatyti originaliame įpakavime su originalia etikete bei Kliento raštišku prašymu. Prašyme turi būti nurodyta grąžinimo priežastis ir Kliento banko sąskaitos numeris pinigų grąžinimui atlikti.
 3. Neatitinkačią kokybės prekę Klientas gali pristatyti į UAB „Fabra Ars“, arba išsiųsti registruotu paštu adresu: Mickevičiaus gatvė 26-21 Vilnius, 08117 Lietuva.
 4. Iki to momento, kai grąžinama prekė pasieks UAB „Fabra Ars“, ji yra Kliento nuosavybė ir atsakomybė, todėl grąžindamas prekę Klientas turi įsitikinti, ar tinkamai ją supakavo, ar siuntimo metu ji nebus pažeista. Būtina išsaugoti siuntos registruoto pašto numerį.
 5. Gavus siuntą, pinigai Klientui grąžinami per 15 darbo dienų į raštiškame prašyme nurodytą banko sąskaitą.
 6. Visas išlaidas (pašto, muitinės ir kt.), susijusias su grąžinamos prekės siuntimu, apmoka Klientas.
 7. UAB „Fabra Ars“ pasilieka sau teisę nepriimti grąžinamų juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo.
 8. Visi klausimai ar nesutarimai dėl gaminių grąžinimo arba keitimo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamasi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.